III З’їзд Політичної Партії «Громада і Закон»

04 червня 2016 року, у м. Києві у НУ Києво-Могилянської академії відбувся III З’їзд Політичної Партії «Громада і Закон».

Головою М. Ільницьким підведені підсумки роботи Політичної Партії за перший рік.

Делегатами з’їзду обговорено напрямки подальшої політичної діяльності. Висунуто та затверджено кандидатів для участі у проміжних виборах народних депутатів України, які відбудуться 17 липня 2016 року в одномандатних округах: № 23 (Волинська обл.), № 27 (Дніпропетровська обл.), № 85 (Івано-Франківська обл.), № 114 (Луганська обл.), № 151 (Полтавська обл.), № 183 (Херсонська обл.), № 206 (Чернігівська обл.).

На з’їзді була присутня делегація республіки Філіппіни. Від новообраного президента країни делегатам з’їзду та голові Партії зачитано вітальну адресу. Радник президента Філіппін вручив М. Ільницькому запрошення на інавгурацію, яка відбудеться 30 червня 2016 року.

Правлінням Всеукраїнської громадської організації «Громада і Закон» розглянуті питання кадрових змін, в т. ч. по Житомирській області. За самоусунення від виконання обов’язків голосуванням звільнено з посади заступника голови правління Житомирського обласного відокремленого підрозділу Рудюка Сергія Андрійовича та призначено на вказану посаду Струкову Людмилу Володимирівну – одноголосно.

Також за самоусунення від виконання обов’язків звільнено з посад: голову міського відокремленого підрозділу Капустіна Олександра Миколайовича і його заступників Лук’янчука Юрія Петровича та Івасика Олексія Андрійовича.

Головою вказаного підрозділу обрано Хмельницького Володимира Анатолійовича, а  його заступниками Головецького Василя Миколайовича та Шмиріну Марину Карлтосівну.

Головою Радомишльського відокремленого підрозділу обрано Чублукова Сергія Михайловича, а головою Брусилівського відокремленого підрозділу обрано Селюченка Ігоря Вікторовича.

Доручено секретарю підготувати документи для внесення змін у Державному реєстрі.