Правління

Голова Житомирського обласного відокремленного підрозділу

Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Громада і Закон» — Грищук Михайло Володимирович.

IMG_20150709_113742

Заступники:

1. Поліщук Микола Георгійович.
IMG_20150709_111355

2. Наумчук Микола Миколайович.
IMG_20150709_111537

3. Струкова Людмила Володимирівна.
Струк 1

 

 Члени правління Житомирського обласного відокремленного підрозділу ВГО «Громада і Закон»: 

1. Струкова Людмила Володимирівна.

2. Кобилінський Сергій Володимирович.

3. Васильчук Володимир Петрович.

4. Забродський Борис Іванович.

5. Кобилінський Сергій Павлович.

6. Воротніков Микола Іванович.

7. Кордон Микола Ісакович.

8. Порхун Анатолій Петрович.

9. Гладишев Олександр Іванович.

10. Бондарчук Леонід Вікторович.

11. Возна Світлана Вікторівна.

12. Яніцький Мирослав Вацлавович.

13. Степаницький Михайло Васильович.

14. Лазебник Олександр Миколайович.

15. Пічкур Роман Миколайович.

16. Стриженок Петро Олександрович.

17. Наумов Микола Митрофанович.

18. Ярош Юлія Володимирівна.

Голови та заступники районних відокремлених підрозділів ВГО «Громада і Закон у Житомирській області:

Житомирський міський відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Хмельницький Володимир Анатолійович. 

Заступники: — Головецький Василь Миколайович, — Шмиріна Марина Картлосівна.

Житомирський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон» 

Голова — Волотовський Петро Володимирович.

Заступник — Крутій Ярослав Іванович.

Коростенський міський відокремлений підрозділ ВГО  «Громада і Закон»

Голова — Барановський Ігор Іванович.

Коростенський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»  

Голова — Пашинський Петро Мифодійович.

Заступник — Волощук Олександр Вікторович.

Лугинський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Івчук Станіслав Станіславович.

Заступник — Дорошкевич Олександр Олександрович.

Овруцький районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Бірківський Сергій Альбінович.

Заступники: — Алексейчук Ігор Володимирович, — Бірківський Владислав Володимирович.

Володарськ-Волинський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»  

Голова — Левченко Валентин Віталійович.

Заступники: — Голяченко Володимир Михайлович, — Панченко Микола Петрович.

Андрушівський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Перин Микола Миколайович.

Ємільчинський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Стасюк Віктор Васильович.

Заступники: — Колесник Тетяна Василівна, — Прищепа Ігор Петрович.

Баранівський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Шкабара Володимир Володимрович.

Заступники: — Зілінський Юрій Казимирович, — Муравський Сергій Андрійович.

Радомишльський районний відкремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Чублуков Сергій Михайлович.

Заступники: — Швець Сергій Костянтинович, —  Стасюк Наталія Сергіївна , —  Топольніцький Віктор Іванович .   

 Коростишівський районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Прокопенко Станіслав Васильович.

Народицький районний відокремлений підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Добровольський Сергій Анатолійович.

Заступники: — Добровольська Людмила Володимирівна, — Могильов Ігор Олександрович. 

Бердичівський міський відокремлений підрозділ ВГО  «Громада і Закон»

Голова — Лосовський Геннадій Йосипович.

Ружинський районний відокремленний підрозділ ВГО «Громада і Закон»  

Голова — Фурман Павло Віталійович.

Брусилівський районний відокремленний підрозділ ВГО «Громада і Закон»

Голова — Селюченко Ігор Вікторович.

Заступники: — Корсун Марина Василівна, — Вовкогон Євген Віталійович.