Про партію «Громада і закон»

Ukraine_flag_map

Метою діяльності партії є сприяння у формуванні та вираженні політичної волі громадян та участь у розбудові в Україні відкритого громадянського суспільства на засадах свободи, самоврядності, верховенства права, керуючись принципами демократії та створенню умов для економічного піднесення України та зростання могутності держави та добробуту громадян.

Житомирська обласна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Житомирської обласної партійної організації політичної партії «Громада і Закон» — 28. 04. 2015 р. та зареєстрована головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області — 08. 05. 2015 р.


Коростишівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішення установчої конференції Коростишівської районної партійної організації політичної партії «Громада і Закон» — 30. 04. 2015 р., та зареєстрована Коростишівським районним управлінням юстиції у Житомирській області — 22. 05. 2015 р.

Лугинська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Лугининської районної партійної організації політичної партії «Громада і Закон» — 29. 04. 2015 р., та зареєстрована Коростенським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 28. 05. 2015 р.

Овруцька районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Овруцької районної партійної організації політичної партії «Громада і Закон» — 29. 04. 2015 р., та зареєстрована Овруцьким районним управлінням юстиції у Житомирській області — 18. 05. 2015 р.

Коростенська міська політична організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Коростенської міської політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 12. 05. 2015р., та зареєстрована Коростенським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 03. 06. 2015р.

Коростенська районна політична організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Коростенської районної політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 22. 05. 2015р., та зареєстрована Коростенським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 03. 06. 2015р.

Баранівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Баранівської районної політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 12. 05. 2015 р., та зареєстрована Баранівським районним управлінням юстиції у Житомирській області — 29. 05. 2015 р.

Житомирська міська партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Житомирської міської політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 12. 05. 2015р., та зареєстрована Житомирським міським управлінням юстиції у м. Житомирі — 02. 06. 2015р.

Житомирська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Житомирської районної політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 20. 05. 2015 р., та зареєстрована Житомирським районним управлінням юстиції у м. Житомирі — 05. 06. 2015 р.

Бердичівська міська політична організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Бердичівської міської політичної організації політичної партії «Громада і Закон» — 12. 06. 2015 р., та зареєстрована Бердичівським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 19. 06. 2015 р.

Народицька районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Народицької районної партійної організації політичної партії «Громада і Закон» — 28. 05. 2015 р. та зареєстрована Народицьким районним управлінням юстиції у Житомирській області — 24. 06. 2015 р.

Володарськ-Волинська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Володарськ-Волинської районної партійної організації та зареєстрована Володарськ-Волинським районним управлінням юстиції у Житомирській області — 15.07.2015 р.

Бердичівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Бердичівської районної партійної організації та зареєстрована Бердичівським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 20.07.2015 р.

Новоград-Волинська міська партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Новоград-Волинської міської партійної організації та зареєстрована Новоград-Волинським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 21.07.2015 р.

Новоград-Волинська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Новоград-Волинської районної партійної організації та зареєстрована Новоград-Волинським міськрайонним управлінням юстиції у Житомирській області — 21.08.2015 р.

Олевська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Олевської районної партійної організації та зареєстрована Олевським районним управлінням юстиції у Житомирській області — 29.09.2015 р.

Черняхівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон» створена рішенням установчої конференції Черняхівської районної партійної організації та зареєстрована Черняхівським районним управлінням юстиції у Житомирській області — 09.07.2015 р.

В данний час ведеться активна робота по реєстрації районних партійних організацій:

— Ружинська районна партійна організація політичнолї партії «Громада і Закон»

— Ємільчинська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Андрушівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Брусилівська  районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон

— Любарська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Малинська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Попільнянська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Радомишльська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Романівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Червоноармійська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»

— Чуднівська районна партійна організація політичної партії «Громада і Закон»